KURUMSAL

50 Yıldan fazla iş tecrübesi bulunan KAYSU 60.000 m2 üretim alanı ve 600'den fazla çalışanı ile Kayseri Organize San.Bölgesinde hizmet vermektedir. Buna bağlı olarak KAYSU firması 10 Şubat 1998 yılında İstanbul Bölge müdürlüğünü açarak KAYSU DAY.TÜK.MALL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ'ni hizmete geçirmiş ve yeni atılımlarla birlikte Otel ve Hastane sektöründeki yerini almıştır


SOSYAL SORUMLULUK

Türkiye, genç nüfusu ve tüm olumsuzluklara rağmen büyüme eğilimi içindeki ekonomisiyle gelişmekte olan bir ülke konumundadır. Türkiye’nin gelişim sürecinde ekonomik kalkınmanın lokomotifi konumunda olan özel sektöre büyük bir rol düşmektedir. Özel sektör, son dönemlerde toplumsal gelişim için dikkate değer bir çaba sergilemektedir. Ticari kuruluşlar da yürüttükleri projelerle bu sürece öncülük etmekte ve toplumsal bilincin oluşumuna önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır.


COOLAEGEAN, bağlı olduğu ilkeler çerçevesinde sürdürdüğü projelerle bu alanda sektöre öncülük eden bir konumdadır. Bulunduğu çevreyi ve toplumu koruyup geliştirmek,COOLAEGEAN’nin olmazsa olmaz yükümlülüğüdür. Sosyal sorumluluklarını eksiksiz bir biçimde yerine getirmeye hazır olan COOLAEGEAN, bireyin ve toplumun gelişimi için sanat-kültür, çevre, eğitim ve spor gibi birçok farklı alanda ileriye dönük, kalıcı projeler geliştirmekte ve bu alandaki birçok projeye destek vermektedir.